Actueel / Overheid

Morgens op Congrestival ‘Samen Organiseren’ van VNG Realisatie

01-03-2019 < 1 minuten

Morgens-consultants Jeske Gunterman en Peter Keur nemen namens VNG Realisatie deel aan het Congrestival  ‘Samen Organiseren:  Durf en Vertrouwen‘ op 13 maart. Zij verzorgen daar allebei een sessie.

Denken in serviceformules

Peter verzorgt samen met de gemeente Hengelo een sessie over serviceformules. Hierin wordt het leren denken in serviceformules stap voor stap uitgelegd en toegelicht aan de hand van praktische voorbeelden van de gemeente Hengelo.

Aanmelden voor het Congrestival

‘Fasterclass’ klantreizen

Jeske geeft een fasterclass klantreizen en neemt daarin deelnemers in een snelle reis mee door de leefwereld van de klant op een TED Talk-achtige wijze.

Ben jij werkzaam bij een gemeente en wil je meer weten over serviceformules of klantreizen? Meld je dan aan voor het Congrestival van VNG Realisatie en kom naar het Plein Dienstverlening!

meer over klantreizen: hoe en waarom?

Interview

Gemeenten moeten denken als commerciële bedrijven

23-05-2023 7 minuten
Lees meer
Interview

Dienstverlening in Utrecht: Opvragen of zelf doen?

16-05-2023 5 minuten
Lees meer
Interview

Dienstverlening bij gemeente Velsen topprioriteit in 2023

21-04-2023 4 minuten
Lees meer
Event

Masterclass Gemeentelijke Dienstverlening

14-03-2023 2 minuten
Lees meer